Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Interneta veikala lietošanas noteikumi

Saglabāt noteikumusSIA „BIĻEŠU SERVISS” INTERNETA VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI
 

SIA „BIĻEŠU SERVISS” interneta veikala (tālāk tekstā i-veikala) apmeklētāji un lietotāji piekrīt un apņemas ievērot zemāk minētos lietošanas noteikumus.
i-veikalu administrē SIA „BIĻEŠU SERVISS” (tālāk tekstā BIĻEŠU SERVISS), juridiskā adrese: Dzirnavu iela 60-4, Rīga, LV-1050, e-pasts: info@bilesuserviss.lv; tālr. +371 67105220.
 
Līguma priekšmets
 
BIĻEŠU SERVISS pārdod pasākumu biļetes pēc organizatoru pieprasījuma un organizatoru interesēs, un nav tiesīgs noteikt vai mainīt biļešu cenas vai to realizācijas noteikumus, ieskaitot sēdvietu izvietojumu, zāles ietilpību un citus parametrus, izsniegt vai atlīdzināt nozaudētās, iznīcinātās vai bojātās biļetes. Tiesības un saistības sakarā ar biļetēm nosaka un izsludina pasākuma organizators un BIĻEŠU SERVISS neuzņemas saistības par šo tiesību un saistību saturu vai izpildīšanu. BIĻEŠU SERVISS nav pasākuma organizatora vai jebkuras citas personas, kas atbildīga par pasākuma saturu, kvalitāti, informācijas vai reklāmas, pārstāvis.
 
Cenas un norēķini
 
Biļešu cenas un i-veikalā pieejamo biļešu skaits par attiecīgo cenu var mainīties līdz brīdim, kad klients biļetes ir ielicis savā iepirkumu grozā. Tirdzniecībā uz vienu pasākumu vienlaicīgi var būt biļetes par dažādām cenām. Pasākuma organizators patur tiesības patstāvīgi izstrādāt savu biļešu pārdošanas stratēģiju, iepriekš par to nebrīdinot nedz BIĻEŠU SERVISS, nedz potenciālos pasākuma apmeklētājus un biļešu īpašniekus. Saskaņā ar pasākuma organizatora stratēģiju, tirdzniecībā var būt speciāli biļešu piedāvājumi vai speciālas cenas, kuru nosacījumi un termiņi ir norādīti atsevišķi katra pasākuma aprakstā. I-veikalā izvēlēto biļešu apmaksai tiek dotas 15 minūtes, kuru laikā klients veic darījuma apmaksu, izmantojot Swedbank, Nordea bankas, SEB bankas, DNB Bankas vai Citadele bankas internetbankas vai maksājuma kartes (VISA, VISA Electron, MAESTRO, American Express). Izvēloties biļešu saņemšanas veidu „Izņemšana noteiktās kasēs”, „Izņemšana Narvesen E-kasēs”, „Piegāde Latvijā”, „Piegāde Igaunijā, Lietuvā” vai „Piegāde pasaulē”, biļešu apmaksa ar maksājumu kartēm tiek pārtraukta 10 dienas pirms pasākuma norises datuma, izmantojot Swedbank, Nordea bankas, SEB bankas, DNB Bankas vai Citadele bankas internetbankas – 7 dienas pirms pasākuma norises datuma. Izvēloties biļešu saņemšanas veidu „i-biļete”, apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea bankas, SEB bankas, DNB Bankas vai Citadele bankas internetbankām. I-biļešu tirdzniecība tiek pārtraukta 2 stundas pirms pasākuma sākuma laika, ja pasākuma organizators nav noteicis citādāk. Ja 15 minūšu laikā klients nav veicis apmaksu, darījums nav noticis, biļetes tiek atbrīvotas brīvai tirdzniecībai un klientam pirkšanas process ir jāveic no jauna.
 
Biļešu iegāde interneta veikalā www.bilesuserviss.lv ir maksas pakalpojums un piegādes maksa tiek pievienota kopējai pirkuma summai.
I-veikalā nav iespējama biļešu rezervācija, apmaksa par izvēlētajām biļetēm ir jāveic uzreiz.
 
BIĻEŠU SERVISS ir tiesīgs anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu. Citas personas interneta bankas, maksājuma kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošanu, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegāde, ir pretlikumīga. Par šādu noziedzīgu darījumu vainīgā persona var tikt saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.
 
 
Piegāde

Izvēloties i-biļeti (pdf formāts, izdrukā pats), pēc maksājuma veikšanas, atgriežoties pie tirgotāja, Jums iespējams biļeti izdrukāt uzreiz vai saglabāt to un izdrukāt vēlāk. Automātiski biļete tiek nosūtīta arī uz interneta veikalā norādīto e-pasta adresi, biļeti iespējams atrast un izdrukāt savā lietotāja kontā BIĻEŠU SERVISS interneta veikalā, sadaļā „Pirkuma vēsture”.
Izvēloties SMS biļeti, biļete īsziņas veidā tiek nosūtīta uz norādīto telefona numuru, kā arī uz interneta veikalā reģistrēto e-pasta adresi.


Ja klients izvēlējies biļešu saņemšanas veidu „Izņemšana noteiktās kasēs”, tās iespējams izņemt:
 
Rīgā:
          Rīgas Kongresu namā, K. Valdemāra ielā 5,
          Dailes teātrī, Brīvības ielā 75;
          U/V STOCKMANN, 13. janvāra ielā 8;
Jūrmalā:
          Dzintaru koncertzālē, Turaidas ielā 1;
Liepājā:
          TN KURZEME, Lielā ielā 13;
Ventspilī:
          Teātra namā „Jūras vārti”, Karlīnes ielā 40;
Valmierā:
          Pilsētas galerijā Valleta, Rīgas ielā 4.
 
Ja klients izvēlējies biļešu saņemšanas veidu „Izņemšana Narvesen E-kasēs”, tās iespējams izņemt Narvesen E-kasēs. Pilns kasu saraksts aplūkojams BIĻEŠU SERVISS mājas lapā www.bilesuserviss.lv sadaļā „Tirdzniecības vietas”. 


Apstiprinot biļešu saņemšanas veidu, biļešu piegādes veida maiņa nav iespējama.
 
Ja maksājums veikts ar Swedbank, Nordea bankas, SEB bankas, DNB Bankas vai Citadele bankas internetbanku, biļetes var izņemt uzreiz pēc apmaksas veikšanas līdz pasākuma dienai (ieskaitot). Ja maksājums veikts ar jebkuras  bankas debetkarti vai kredītkarti, tad biļetes iespējams izņemt līdz pasākuma dienai (ieskaitot), bet ne ātrāk kā 5.darba dienā pēc maksājuma veikšanas.
 
Ja klients izvēlējies biļešu saņemšanu ar kurjeru, pasūtītās biļetes klients saņem ne ātrāk kā 5. darba dienā, bet ne vēlāk kā 15. darba dienā pēc naudas pārskaitījuma veikšanas. Izvēloties piegādi ar kurjeru, jānorāda precīza adrese, kā arī durvju kods, stāvs, kabineta numurs un cita tamlīdzīga, precīza informācija par biļešu saņemšanas vietu, kā arī kontakttālrunis. Ja kurjers nevar biļetes nodot klientam norādītajā adresē un noteiktajā laikā (darba dienās no 9:00 – 16:00) klienta vainas dēļ, kurjerdienests nogādā biļetes BIĻEŠU SERVISS kasē Rīgas Kongresu namā, kur pasūtītājs tās var saņemt biļešu kases darba laikā. Šajā gadījumā maksa par kurjerdienesta pakalpojumiem klientam netiek atgriezta.
 
Saņemt i-veikalā iegādātās pasākuma biļetes ar biļešu piegādes veidiem „Izņemšana noteiktās kasēs”, „Izņemšana Narvesen E-kasēs”, „Piegāde Latvijā”, „Piegāde Igaunijā, Lietuvā” un „Piegāde pasaulē” iespējams personai, kas veikusi darījumu interneta veikalā. Pie biļešu saņemšanas klientam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai autovadītāja apliecība). Atsevišķos gadījumos var tikt lūgts uzrādīt arī maksājuma karti, ja apmaksa notikusi ar maksājuma karti.
 
Noteiktie termiņi ir aptuveni un BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par nokavēšanos biļešu piegādē, ja tas noticis tāpēc, ka klients norādījis neprecīzus datus vai nav bijis sastopams piegādei norādītajā adresē.
Gadījumā, ja neesat saņēmis pasūtītās biļetes noteiktajā laikā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@bilesuserviss.lv vai zvanot pa informatīvo tālruni 67105220.
 
 
Tirgotāja atbildība
 
Viens klients vienā pirkuma reizē var iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes uz vienu pasākumu, ja pasākuma organizators nav noteicis citādāk.

SIA „BIĻEŠU SERVISS” nepārbauda lietotāja personību, izņemot tā lietotājvārdu un paroli. Neierobežojot iepriekš minēto, ikviens un visi SIA „BIĻEŠU SERVISS” i-veikala apmeklētāji un lietotāji apstiprina SIA „BIĻEŠU SERVISS” kā savu personas datu apstrādātāju un piekrīt, ka dati var tikt vākti, reģistrēti, ierakstīti, uzglabāti, kārtoti, pārveidoti, izmantoti, pārsūtīti un izplatīti, bloķēti vai dzēsti atbilstoši Latvijas Republikas izdotajam Fizisko personu datu aizsardzības likumam. Datu pārvaldītājs un apstrādātājs ir SIA „BIĻEŠU SERVISS”, juridiskā adrese: Dzirnavu iela 60-4, Rīga, LV-1050.
Personas dati, ko apstrādā SIA „BIĻEŠU SERVISS” saskaņā ar šiem Lietošanas noteikumiem, ir tikai dati, ko tiešsaistē iesniedz SIA „BIĻEŠU SERVISS” i-veikala apmeklētājs vai lietotājs, norādot datus biļešu iegādei vai reģistrējoties kā lietotājs SIA „BIĻEŠU SERVISS” i-veikalā. Vienīgais personas datu apstrādes mērķis šo Lietošanas noteikumu ietvaros ir nodrošināt SIA „BIĻEŠU SERVISS” i-veikala (vietnē www.bilesuserviss.lv) darbību un SIA „BIĻEŠU SERVISS” „Izklaides pasta” izsūtīšanu. Lai realizētu iepriekš norādītos mērķus, SIA „BIĻEŠU SERVISS” ir tiesības nodot personas datus uzņēmumiem, kas pieder tai pašai uzņēmumu grupai SIA „BIĻEŠU SERVISS” ietvaros, vai arī tam uzņēmumam, kas savā īpašumā iegūst SIA „BIĻEŠU SERVISS” i-veikalu gadījumā, kad uzņēmums tiek nodot trešās puses uzņēmumam. Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no „Izklaides pasta” saņemšanas, kā norādīts pamācībā vietnē www.bilesuserviss.lv vai „Izklaides pasta” apakšējā daļā. SIA „BIĻEŠU SERVISS” kontaktinformācija ir norādīta šo Lietošanas noteikumu sākumā, kā arī ir pieejama vietnē www.bilesuserviss.lv


Ne BIĻEŠU SERVISS, ne pasākuma organizators nepārbauda biļetes pircēja vai īpašnieka personas identitāti, nedz arī uzņemas atbildību par zaudējumiem, kas varētu rasties tā rezultātā.
 
BIĻEŠU SERVISS nepārbauda lietotāja tiesības iegādāties biļetes ar atlaidi. Šādas biļetes iegāde negarantē ieeju pasākuma teritorijā. Ieejas tiesības pasākumā šādos gadījumos pārbauda norises vietā.
 
I-veikala lietošanas noteikumu pārkāpšana dod BIĻEŠU SERVISS tiesības bloķēt pieeju un/vai anulēt jebkuru lietotāja biļešu pirkumu.
BIĻEŠU SERVISS nav atbildīgs par rakstiem, komentāriem un citiem datiem mājas lapā, kurus ievieto i-veikala lietotājs vai mājas lapas apmeklētājs.
 
BIĻEŠU SERVISS mājas lapa var saturēt atsauksmes un saites uz vispasaules informāciju internetā, tā kā BIĻEŠU SERVISS nevar kontrolēt šīs vietas un tur izvietoto informāciju, BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par atbilstību, nozīmību un informāciju šajās vietās.
 
Jebkura šīs mājas lapas lietošana (biļešu pārdošanai, reklāmai, biznesa piedāvājumiem un citām komerciāla rakstura aktivitātēm), ieskaitot atsauces uz BIĻEŠU SERVISS ir aizliegta bez BIĻEŠU SERVISS rakstiskas atļaujas.
 
Pircēja atbildība
 
I-veikala lietotājs apņemas netraucēt i-veikala darbību un tehnoloģiskos risinājumus. Jebkāda i-veikala darbības pārraudzība, kopēšana, reproducēšana, piemērošana, lietošana un datu publicēšana jelkādos nolūkos ir aizliegta. Jebkāda darbība, kas izsauc nesaprātīgi liela informācijas apjoma lejupielādi uz i-veikala vai biļešu rezervācijas sistēmu, ir aizliegta.
 
Lietojot i-veikalu tās lietotājs piekrīt:
• ka ir vismaz 18 gadu vecs, pilnu atbildību nesoša persona (7-18 gadus vecām personām ar ierobežotu atbildību ir nepieciešams pilnu atbildību nesošas personas apstiprinājums, ka viņām ir dotas tiesības lietot i-veikalu);
• ievērot visus i-veikala lietošanas noteikumus;
• uzņemties pilnu atbildību par to, lai viņa lietotājvārds vai parole netaptu zināma trešajām personām;
• neizmantot biļešu apmaksai 3.personas maksājumu karti;
• ievērot biļešu lietošanas noteikumus, kas norādīti uz katras biļetes.
 
Lietošanas noteikumu pārkāpšana dod BIĻEŠU SERVISAM tiesības bloķēt pieeju un/vai anulēt jebkura lietotāja biļešu pirkumu.

Pasūtījuma atcelšana/Darījuma summas atmaksa
 
Saskaņā ar 28.05.2002. MK 207.noteikumu Par distances līgumu  15.11.punktu, „Ja puses nav vienojušās citādi, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pārdevējs vai pakalpojumu sniedzējs pēc līguma noslēgšanas par izmitināšanas vai transporta pakalpojumiem, ēdināšanu vai izklaides pasākumiem apņemas sniegt pakalpojumu noteiktā dienā vai noteiktā laika posmā”, un nopirktās biļetes netiek uzpirktas atpakaļ, ja vien tas nav paziņots savādāk no organizatora puses.
 
Gadījumā, ja pasākums ir atcelts, pārcelts vai tā norises vieta ir mainīta, BIĻEŠU SERVISS nav atbildīgs par biļešu apmaiņu vai atlīdzinājumu. Pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā klientam tiek atmaksāta tikai biļetes nominālā vērtība.
Biļešu apmaiņu vai atlīdzināšanu organizē pasākuma organizators vai BIĻEŠU SERVISS pēc attiecīgas vienošanās noslēgšanas ar pasākuma organizatoru.
BIĻEŠU SERVISS neuzņemas atbildību par atceltajiem pasākumiem, to rīkošanu un reklāmu vai informāciju, kas saistīta ar pasākumu, tāpat kā par iespējamiem zaudējumiem vai kompensāciju izmaksu, kas varētu rasties pasākuma atcelšanas/pārcelšanas gadījumā.
 
Visas sūdzības par pasākuma saturu, kvalitāti un reklāmu iesniedzamas pasākuma organizatoram.
 
Jebkuras nesaskaņas, kas var rasties, iepērkoties i-veikalā, tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas teritorijā valdošo likumdošanu.
Šie noteikumi ir pieejami BIĻEŠU SERVISS mājas lapā www.bilesuserviss.lv, sadaļā “Palīdzība”, kur tos iespējams arī lejupielādēt un saglabāt. Noteikumi ir pieejami arī katra reģistrētā lietotāja individuālajā kontā.
 
 

Saglabāt noteikumus

VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!