Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ >>
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Sv.21.02.2016 18:00
ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ
Noklausīties Noskatīties
ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ
Biļešu cenas
Izpārdots

ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ

Reiz viņi bija labākie draugi un mācījās vienā skolā. Tolaik viņi visi bija iemīlējušies savā klasesbiedrē... Kopš tā laika ir pagājuši piecpadsmit gadi. Trīs uzticami draugi ir satikušies, lai sastaptu viņu - savu sapņu meiteni. Vai sapņi piepildīsies?

Talantīga režisora iestudēta raksturu komēdija ar lieliskiem aktieriem. Paredzēta visiem skatītājiem no 14 gadu vecuma.
Režisors un scenārija autors - Vladimirs Volkovs (Sanktpēterburga). Teātra pedagogs, Sanktpēterburgas Valsts Kino un televīzijas universitātes docents, unikālās metodikas "Vokalianse" autors. Iestudējis vairāk nekā 30 izrādes un filmas Francijā, Krievijā, Ukrainā, Somijā un Vācijā. Viņa audzēkņu starpā - teātra un kino zvaigzne Konstantīns Habenskis.

Lomās:
Ksenija Drovņikova
Teātra un kino aktrise, baletmeistare-režisore. 2006. gadā absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra institūtu (Maskava), 2008. gadā - maģistratūra B.Ščukina vārdā nosauktajā TI Skatuves dejas klasē. No 2006. līdz 2010. gadam - pedagoģe Teātra institūtā. Septiņas sezonas - A.Džigarhanjana Maskavas teātra aktrise.
Daņila Solovjovs
Teātra un kino aktrieris. 2010. gadā absolvējis I.Gorbačova vārdā nosaukto Teātra institūtu (Sanktpēterburga). Filmējies seriālos "Ceļa patruļa", "Operi. Slepkavību nodaļas hronikas", "Noziegums un sods", piedalās teātra iestudējumos Pēterburgā un Rīgā.
Leonīds Romanovs
Unikāla spektra aktieris, kam pa spēkam ir jebkura loma - no farsa līdz traģēdijai. Uz rīdziniekiem īpašu iespaidu atstājušas viņa lomas tādās izrādēs kā "Dorians Grejs" (lords Henrijs), "Bon Appetit!", "Viņš, viņa, logs un mironis", "Mīlestība līdz atmiņas zudumam" un daudzās citās.
Aleksejs Geiko
Universāls aktieris. Absolvējis Sanktpēterburgas Valsts Kultūras un mākslas universitāti. Strādā vairākos teātros, cirkos, piedalās filmās. Plaši pazīstams kā izcils ugunīgo šovu un skulpūru meistars. Šajā ampluā mākslinieks ir ļoti populārs gan Eiropā, gan Krievijā, gan arī citās valstīs.

Producents - Boriss Levi. Teātra mākslinieciskais vadītājs - Aba Gercbahs.

Papildu informācija pa tālr.: 22320895, 29732955

Atpakaļ uz info
Atjaunināt FLASH versiju. Jūsu interneta pārlūka FLASH versija ir novecojusi. Lai noskatītos video, lejuplādējiet jaunāko FlashPlayer no Atpakaļ uz info
Atpakaļ uz info
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Sv.21.02.2016 18:00
ODNOKLASSNIKI / ОДНОКЛАССНИКИ
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!