Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
ATCELTS - SPLIN / СПЛИН >>
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Se.24.10.2015 19:00
ATCELTS - SPLIN / СПЛИН
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
ATCELTS - SPLIN / СПЛИН
Noklausīties Noskatīties
ATCELTS - SPLIN / СПЛИН
Biļešu cenas
Izpārdots

ATCELTS - SPLIN / СПЛИН

SPLIN
 
Diez vai kādam krievu rok-mūzikas piekritējam nāks prātā tērzēt par grupas «Splin» kulta statusu. Gadu gaitā grupa ir sasniegusi valsts mēroga popularitāti, gandrīz jau divdesmit gadus viņu dziesmas nokļūstot ēterā acumirklī kļūst par radio hītiem, mūzikas albumi tiek pārdoti ievērojamos apjomos.
Iesākot turneju ar “Rezonanse” programmu un izmēģinot to vairākās pilsētās, mūziķi mainīja savas domas un pilnīgi rediģēja mūzikas programmu. Jaunā turnejas programma ir nosaukta par “Paradīze teltī”.

Cenšoties maksimāli efektīvi pasniegt “Rezonanse” albuma dzīvo izpildījumu, grupa piesaistīja ievērojamus resursus, ieskaitot skaņas,  gaismas un citu interaktīvo  tehnisko aprīkojumu. Ne tikai “Rezonanse” šovam ir augsts muzikālais sniegums, “Paradīze teltī” ir unikāls priekšnesums.

Vairāk nekā divu stundu ilga programma ietver sevī ne tikai “zelta fonda” dziesmas, bet arī dziesmas, kuras ilgu laiku nebija dzirdētas dzīvajā izpildījumā. Vairākas dziesmas iepriekš bija pieejamas tikai ierakstītā veidā albumos.
“Paradīze teltī” programma ir ne tikai vien rezultātu apkopošana, bet arī unikālā iespēja pievērst uzmanību notikumiem, notikumu hronikai, kur katram atsevišķam gadījumam ir kaut kas kopīgs atrodams.

Programmas viesiem būs iespēja baudīt gan jaunas, gan jau sev iecienītās dziesmas.
Saša Vasiļjevs – cilvēks ar akustikas ģitāru rokās nekad nepateiks ‘stop’, un, laikam, viņam vienmēr pietiks tās iedvesmas, kura viņam ir nepieciešama jaunu dziesmu sacerēšanai

Atpakaļ uz info
Atjaunināt FLASH versiju. Jūsu interneta pārlūka FLASH versija ir novecojusi. Lai noskatītos video, lejuplādējiet jaunāko FlashPlayer no Atpakaļ uz info
Atpakaļ uz info
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Se.24.10.2015 19:00
ATCELTS - SPLIN / СПЛИН
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!