Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ >>
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Pk.15.05.2015 19:30
ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ
Noklausīties Noskatīties
ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ
Biļešu cenas
Izpārdots

ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ

15. MAIJĀ KONGRESU NAMĀ
Aktieris, mūziķis
Bit-kvarteta „СЕКРЕТ” zelta balss
MAKSIMS LEONĪDOVS
Iemīļotākās dziesmas no „krievu bītls”
Sezona visdzīvespriecīgākajā koncertā

Šajā pavasarī, pēc 8 gadiem, notiks vienīgais Maksima Leonidova solo koncerts Rīgā. 15. Oktobrī leģendārais „krievu bītls”, bit-kvarteta „Sekret” pamatlicējs un daudzu dziesmu autors, „Zelta gramofons” un „Velna ducis” prēmiju saņēmējs, Maksims Leonidovs un viņa grupa HippoBand  izpildīs lielu dzīvespriecīgu koncertu Kongresu namā..

Pēterburga lepni nes krievu rokas galvaspilsētas titulu: šī pilsēta uzdāvināja mums daudzus izcilus mūziķus, un Maksims Leonidovs ir viens no tiem. Kādreiz Pēterburgas ekskursijas vadītājs nenoturējās un iepazīstināja ar viņu: „Pievērsiet uzmanību! Re kur iet Maksims Leonidovs!”

Maksims Leonidovs sen ir mūzikas vēstures daļa savā pilsētā. Mūziķis atzīstas, ka bez Pēterburgas nevar iedomāties savu dzīvi, par cik tieši šī pilsēta dāvina viņam neizsmeļamo daiļrades enerģijas avotu.

Vienā no intervijām dziedātājs atzinās, ka viņam koncerti pirmkārt nozīmē iespēju apmainīties enerģijām ar skatītājiem. Maksims piedalās mūziklu veidošanā, spēlē teātrī un kino, uzstājas solo koncertos un ar grupu HippoBand. Lielais koncerts, kurā tiks atskaņoti dažādu gadu hīti. Maksims Leonidovs ir retais viesis klubu scēnā, tāpēc katrs viņa koncerts ir īstais notikums!

HippoBand sastāvs nav mainījies kopš 1996. Gada, tāpēc Maksims Leonidovs raksturo savu muzikālo kolektīvu kā pieaugušo, notikušais un pēc tiesībām lepojas ar savu mūziķu profesionalitāti un saspēli. Kolektīva repertuārā ir nemirstīgie 80. gadu hīti „Mana mīlestība piektajā stāvā”, „Mājās”, „No Pēterburgas līdz Maskavai”, kas iekaroja visu valsti 90. Gados, „Meitene-vīzija” un „Nedod viņam aiziet”, kā arī pēdējo gadu albūmu kompozīcijas.

Bez muzikālās karjeras, Leonidovs filmējās kino („Kaujams spēks”, „Visockis. Paldies ka esi dzīvs”) un spēlē mūziklā „Producenti” („Et Cetera” teātris). Par Maksa Bjalostoka lomu šajā inscenējumā saņēma prēmiju „Teātra muzikālā sirds” nominācijā „Labākais galvenās lomas tēlotājs”.

Šajā vakarā tiks izpildītas gan grupas „SEKRETS” laika dziesmas, gan viņa solo albūmu kompozīcijas.

Leonidova dziesmas dažādos gados romantiskās, melodiskās un tajā pašā laikā dzīvas? Ar humorā un ironijas daļu, vienmēr dzīvos mūsu klausītāju sirdīs!

ORGANIZĀTORS
BACKSTAGE PRODUCTION

Atpakaļ uz info
Atjaunināt FLASH versiju. Jūsu interneta pārlūka FLASH versija ir novecojusi. Lai noskatītos video, lejuplādējiet jaunāko FlashPlayer no Atpakaļ uz info
Atpakaļ uz info
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Pk.15.05.2015 19:30
ATCELTS - MAKSIMS LEONĪDOVS / МАКСИМ ЛЕОНИДОВ
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!