Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Sv.27.03.2016 18:00
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Latvija
15.60 - 50.60 €
10.96 - 35.56 LVL
Pirkt
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Noklausīties Noskatīties
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Biļešu cenas
Pieejama manuāla vietu izvēle
Pamata CENA
15.6 €20.6 €25.6 €30.6 €40.6 €50.6 €
Vieta ar ierobežotu redzamību CENA
15.6 €

Koris Peresvet / Хор Пересвет

27. martā Rīgas Kongresu namā Maskavas koris "Peresvet" piedāvā jauno programmu,veltītu Sergeja Jeseņina 120.dzimšanas dienai. Es - azartisks dzīves baudītājs - maskavietis.

Cilvēki klausās, saprot un aplaudē korim "Peresvet" visur: Parīzē, Sendenī, un Venēcijas San Marko katedrālē, Vīnes Stefana Domē un Svētā Nikolaja baznīcā Barijā ... jā, visā Eiropā!

Viņu sniegums stils ir unikāls,  un dziedāšanas māksla ir saprotama bez tulkojuma.

Mākslinieciskais vadītājs un kora dibinātājs Dmitrijs Judenkovs saka, ka "visi mūsu mākslinieki ir gan līderi,gan solisti, bet pats galvenais, bet pats galvenais-visi viņi ir spilgtas personības. " Vienpadsmit jaunie talantīgie dziedātāji ar augstāko muzikālo izglītību uzreiz aizrauj klausītājus.

Kora "Peresvet" repertuārs ir bagāts un daudzveidīgs: no senas viduslaiku autentiskās mūzikas un krievu trīsrindu dziedājumiem, cauri visiem kora mūzikas veidiem, līdz pat pop un džeza mūzikai, neo-klasiskai mūzikai , tautas mūzikai, kā arī ārzemju, padomju un mūsdienu krievu "pop" hitiem.

"Peresveta" mūziķi uzstājās kopā ar Zurabu Sotkilavu, Jevgeniju Smoļaninovu, Vladimiru Matorinu, Oļegu Gazmanovu, Dmitriju Pevcovu un daudziem citiem slaveniem māksliniekiem.

  Pasaulslavenais maestro Gorans Bregovics teica: ""Peresvet"  kļuva par iecienītāko kora kolektīvu manā kultūras projektā "Tolerantā sirds."

Mūzikas kritiķi atzīmē, ka kolektīvam ir nevainojā formas un stila izjūta, spēcīga izpildījuma enerģija, kura saistīta ar plašu dziedāšanas diapazonu izpildāmā.

Krievu mūzikas mantojums aizņem galveno vietu visā "Peresveta" repertuārā. Te ir gan garīgās mūzikas darbi, operas šedevri, tautasdziesmu,unikālās apstrādes, romantiskās balādes, XX-XXI gadsimta populārās mūzikas labākie piemēri.
Ļoti sirsnīgi pieņem auditorija tuvas un labi pazīstamas katrai sirdij krievu tautas dziesmas: "Kaļinka", "Zvaniņa vientuļa dziesma", "Kumeliņš," slaveno "Zirgs" un daudzas citas.

Ir likumsakarīgi, ka vīriešu koris "Persvet," veidošanu 1995.gadā atbalstīja Krievu Pareizticīgā baznīca.Koris ir nosaukts par godu Aleksandram Persvetam,Kuļikovas kaujas krievu varonim-cīnītājam.Koris ir apbalvots ar Sergeja Radoņežska medaļu, ar Maskavas Patriarhijas goda rakstu, ar Lielo Krustu par "Lielo ieguldījumu kultūras mantojumā " no Starptautiskās kustības" Labsirdīgie cilvēki no visas pasaules. "

Radošo projektu un kora "Peresvet"koncertu programmu autors ir Dmitrijs Judenkovs,kurš ieguva izglītību Krievijas Mūzikas Gņesinu vārdā nosauktā Akadēmijā.

Diriģents Jevgenijs Spirins absolvēja Saratovas Valsts L. Sobinova vārdā konservatoriju, nodarbojās ar pasniegšanas darbu un viņam ir lieliskā diriģenta prakse.

Tagad kora "Peresvet" sniegumi vienam  klausītājam ir kā laimīgais "talismans", kā spēcīgs garīgais atbalsts Krievijas starptautiskajās un muzikālo atbalstu lielākajās starptautiskajās sporta sacensībās.Viņu sniegumi skan svarīgākajās starptautiskās mūzikas festivālos, prestīžu balvu un prēmiju pasniegšanas ceremonijās, kā  arī plašajos sabiedriskajos pasākumos. Tā nav nejaušība, kolektīvs ir saņēmis neoficiālu titulu Krievijas vokala mākslā "Norīkošana-iecelšana".

Slavenā zinātnieks - biologs Nikolajs Drozdovs teica: "Koru "Peresvet" ir veidojuši ļoti labi cilvēki, kuri sapulcējuši apkārt sev sirsnīgus un talantīgus mūziķus. Kad puiši iznāk uz skatuvi, viņu acīs spīd sveču liesmas.Katra dziedātāja balss tembrs kopumā ar citām balsīm sniedz neticamu harmoniju klausītājiem. Izpildītāju galvenie sasniegumi- augsts garīgums, cēlums, labestība, patriotisms. Tas ir patiešām krievu koris, kurš sevī iemieso visas krievu tautas dziedāšanas kultūru un mākslu. "

Klausītāji no visas Baltijas varēs priecāties, iedvesmoties, domāt, bet nevarēs palikt vienaldzīgi dzirdot vīriešu kora"Peresvet" sniegumus. Šie mūziķi respekte savu auditoriju, dzied vienmēr tikai dzīvu mūziku, dzied no visas sirds saviem klausītājiem.

Vairāk informācijas: http://www.terashow.org

Atpakaļ uz info
Atjaunināt FLASH versiju. Jūsu interneta pārlūka FLASH versija ir novecojusi. Lai noskatītos video, lejuplādējiet jaunāko FlashPlayer no Atpakaļ uz info
Atpakaļ uz info

Komentāri

Atpakaļ uz info
Šeit jūs varat ierakstīt savus komentārus un atsauksmes, ievērojot vispārpieņemtus noteikumus.
Komentārus var rakstīt jebkurš Bilesuserviss.lv mājas lapas apmeklētājs aizpildot obligāti pieprasītos laukus.
* Vārds:
E-pasta adrese:
* Ziņojuma teksts:
Apstiprinājuma kods: *
Atbildēt
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Sv.27.03.2016 18:00
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Latvija
15.60 - 50.60 €
10.96 - 35.56 LVL
Pirkt
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!