Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
SCORPIONS >>
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Pi.22.02.2016 19:30
SCORPIONS
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
Nav attēla
Noklausīties Noskatīties
SCORPIONS
Biļešu cenas
Izpārdots

SCORPIONS

Viena no pasaulē populārākajām rokmūzikas grupām “Scorpions” devusies pasaules turnejā “Return to Forever tour”, kuras laikā 22.februārī ar iespaidīgu šovu uzstāsies Arēnā Rīga. Koncerta apmeklētājiem būs iespējams novērtēt dziesmas no grupas jaunākā albuma, un, protams, arī leģendārās kompozīcijas, kas “Scorpions” padarījušas par smagās mūzikas superzvaigzni.

Grupa “Scorpions” dibināta 1965.gadā. Savas pastāvēšanas laikā tā pārdevusi vairāk kā 100 miljonus albumu un kļuvusi par neskaitāmu mūzikas balvu ieguvēju. Austrumeiropas politisko pārmaiņu himna “Wind of change” ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem singliem pasaulē, un arī citi grupas ieraksti vairāk kā 200 reižu ieguvuši zelta un platīna statusu.

Albums “Return to Forever” izdots, atskatoties 50 gadus ilgajā grupas pastāvēšanas vēsturē. Pārcilājot dučiem neizdoto dziesmu, vairākas no tām ieguvušas jaunu skanējumu. Tāpat albumā iekļautas dažas labi zināmo kompozīciju agrīnās versijas un maz dzirdēti koncertieraksti.

Lai arī 2012.gadā “Scorpions” paziņoja par darbības pārtraukšanu, tā tomēr turpina darboties un ierakstīt jaunas dziesmas.

Grupas līderis Klauss Maine stāsta: “Uzsākot trīs gadus ilgo atvadu tūri, šķita, ka tā būs ļoti gara, taču tā paskrēja daudz ātrāk kā bijām iedomājušies. Jo tuvāk nāca pēdējais koncerts 2012.gada decembrī, jo vairāk apzinājāmies, ka tās nepavisam nav beigas. Šī turneja bija ļoti spēcīga. Stāvot uz skatuves un redzot tik daudz fanu, ieskaitot jauno paaudzi, kam patīk mūsu mūzika, nolēmām turpināt. Spēlēt trim paaudzēm ir ļoti iedvesmojoši. Vēl nav pienācis brīdis likt malā ģitāras!”
Savas jubilejas gadā “Scorpions” atgriežas pasaules lielākajās koncertzālēs un stadionos enerģiskāki kā jebkad.

Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Pi.22.02.2016 19:30
SCORPIONS
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!