Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Jose Carreras - A Life in Music >>
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Se.20.02.2016 20:00
Jose Carreras - A Life in Music
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
Nav attēla
Noklausīties Noskatīties
Jose Carreras - A Life in Music
Biļešu cenas
Izpārdots

Jose Carreras - A Life in Music

Hosē Karerass savā atvadu tūrē uzstāsies Rīgā

Leģendārais tenorssavas pasaules atvadu koncerttūres ietvaros 20.februārī uzstāsies Arēnā Rīga. Par godu šādam pasākumam, H.Karerass sagatavojis īpašu programmu ar nosaukumu “A Life in Music”, kurā ietverti viņa visu laiku spilgtākie hiti – t.s. “skaistā laikmeta” kompozīcijas, operu ārijas, operešu un mūziklu fragmenti. Kaismes un emociju pilns vakars, kas vienlaikus būs arī oda dzīvei!

Koncerta apmeklētājiem šī būs unikāla iespēja vēl pēdējo reizi uz skatuves redzēt un klausīties vienu no diviem dzīvajiem Lielajiem trīs tenoriem.

2014.gads Hosē Karerasa karjerā iezīmējās ar sensacionālu atgriešanos uz operas skatuves - ar titullomu pavisam jaunā operā “El Juez”. Ovācijas, sajūsminātas atsauksmes unpilnībā izpārdotas uzstāšanās vairākās pasaules lielpilsētās iezīmēja šo triumfālo atgriešanos pēc 8 gadu pārtraukuma.

Iedvesmojoties no šiem panākumiem,dižais tenors ķērās pie savas vispasaules tūres “A Life in Music” sagatavošanas. Koncertprogrammu pats Hosē Karerass raksturo šādi: “Ļoti personīga, pat intīma manas karjeras restrospektīva. Tās ir dziesmas, kas mani vienmēr aizrāvušas un aizkustinājušas. Šajās kompozīcijās iemiesojas kaisme, emocijas, manas sirds un dvēseles  izjūtas, ko ar balss starpniecību mēģinu nodot klausītājiem”.

Rīgā Hosē Karerass uzstāsies kopā ar simfonisko orķestri diriģenta Dāvida Gimeneza vadībā.

Tas nebūs vienkāršs koncerts, bet ļoti īpašs vakars, kura laikā tiks atspoguļota izcilā tenora muzikālā dzīve, kura ir patiess brīnums. Un tas nav pārspīlējums – 1987.gadā viņam tika diagnosticēta leikēmija, un ārsti prognozēja tenora izdzīvošanas cerības attiecībā 1:10. Tomēr pēc virknes medicīnisku procedūru,un pats galvenais, pateicoties nesalaužamam gribasspēkam, Karerasam izdodas uzveikt ļauno slimību. Pat vairāk – 1988.gads iezīmīgs ar viņa triumfālu atgriešanos, kuras kulminācija bija leģendārie “3 tenoru” (Karerasa, Pavaroti un Domingo) koncerti, kurus klātienē vai ar TV starpniecību vēroja miljardiem skatītāju visā pasaulē. Tikai dzīve spēj uzrakstīt tik brīnumainu dzīvesstāstu!

Iepazinies ar gaidāmo programmu, autoratīvā britu laikraksta “Classic FM” apskatnieks raksta: “[..] šis romantisko dziesmu repertuārs ir pārpildītu zāļu garantija. Ar šādu materiālu viņa liriskās balss kvalitāte man atgādina dižo Karuzo.“

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies pirmdien, 26.oktobrī, plkst. 10.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv

Atpakaļ uz info
Atjaunināt FLASH versiju. Jūsu interneta pārlūka FLASH versija ir novecojusi. Lai noskatītos video, lejuplādējiet jaunāko FlashPlayer no Atpakaļ uz info
Atpakaļ uz info
Nosaukums/Datums Valsts Biļešu cenas Piegādes veids
Se.20.02.2016 20:00
Jose Carreras - A Life in Music
Latvija
Izpārdots
Noticis pasākums
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKinoFestivāls Baltijas Pērle
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!