You are using outdated version of browser. For the best performance please update to the latest version.
X
Search
15:00
Shopping basket
Empty
 ticket(s)
AllMusicTheatreSportsFamilyFestivalsSeminarsGift cardsMoviesFestival Baltic Pearl
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Name/Date Location Ticket prices Delivery type
Su.27.03.2016 18:00
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Latvia
15.60 - 50.60 €
10.96 - 35.56 LVL
Buy
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Listen Watch
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Ticketprices
It\'s possible to select places
Basic Price
15.6 €20.6 €25.6 €30.6 €40.6 €50.6 €
Place with limited visibility
15.6 €

Koris Peresvet / Хор Пересвет

27. martā Rīgas Kongresu namā Maskavas koris "Peresvet" piedāvā jauno programmu,veltītu Sergeja Jeseņina 120.dzimšanas dienai. Es - azartisks dzīves baudītājs - maskavietis.

Cilvēki klausās, saprot un aplaudē korim "Peresvet" visur: Parīzē, Sendenī, un Venēcijas San Marko katedrālē, Vīnes Stefana Domē un Svētā Nikolaja baznīcā Barijā ... jā, visā Eiropā!

Viņu sniegums stils ir unikāls,  un dziedāšanas māksla ir saprotama bez tulkojuma.

Mākslinieciskais vadītājs un kora dibinātājs Dmitrijs Judenkovs saka, ka "visi mūsu mākslinieki ir gan līderi,gan solisti, bet pats galvenais, bet pats galvenais-visi viņi ir spilgtas personības. " Vienpadsmit jaunie talantīgie dziedātāji ar augstāko muzikālo izglītību uzreiz aizrauj klausītājus.

Kora "Peresvet" repertuārs ir bagāts un daudzveidīgs: no senas viduslaiku autentiskās mūzikas un krievu trīsrindu dziedājumiem, cauri visiem kora mūzikas veidiem, līdz pat pop un džeza mūzikai, neo-klasiskai mūzikai , tautas mūzikai, kā arī ārzemju, padomju un mūsdienu krievu "pop" hitiem.

"Peresveta" mūziķi uzstājās kopā ar Zurabu Sotkilavu, Jevgeniju Smoļaninovu, Vladimiru Matorinu, Oļegu Gazmanovu, Dmitriju Pevcovu un daudziem citiem slaveniem māksliniekiem.

  Pasaulslavenais maestro Gorans Bregovics teica: ""Peresvet"  kļuva par iecienītāko kora kolektīvu manā kultūras projektā "Tolerantā sirds."

Mūzikas kritiķi atzīmē, ka kolektīvam ir nevainojā formas un stila izjūta, spēcīga izpildījuma enerģija, kura saistīta ar plašu dziedāšanas diapazonu izpildāmā.

Krievu mūzikas mantojums aizņem galveno vietu visā "Peresveta" repertuārā. Te ir gan garīgās mūzikas darbi, operas šedevri, tautasdziesmu,unikālās apstrādes, romantiskās balādes, XX-XXI gadsimta populārās mūzikas labākie piemēri.
Ļoti sirsnīgi pieņem auditorija tuvas un labi pazīstamas katrai sirdij krievu tautas dziesmas: "Kaļinka", "Zvaniņa vientuļa dziesma", "Kumeliņš," slaveno "Zirgs" un daudzas citas.

Ir likumsakarīgi, ka vīriešu koris "Persvet," veidošanu 1995.gadā atbalstīja Krievu Pareizticīgā baznīca.Koris ir nosaukts par godu Aleksandram Persvetam,Kuļikovas kaujas krievu varonim-cīnītājam.Koris ir apbalvots ar Sergeja Radoņežska medaļu, ar Maskavas Patriarhijas goda rakstu, ar Lielo Krustu par "Lielo ieguldījumu kultūras mantojumā " no Starptautiskās kustības" Labsirdīgie cilvēki no visas pasaules. "

Radošo projektu un kora "Peresvet"koncertu programmu autors ir Dmitrijs Judenkovs,kurš ieguva izglītību Krievijas Mūzikas Gņesinu vārdā nosauktā Akadēmijā.

Diriģents Jevgenijs Spirins absolvēja Saratovas Valsts L. Sobinova vārdā konservatoriju, nodarbojās ar pasniegšanas darbu un viņam ir lieliskā diriģenta prakse.

Tagad kora "Peresvet" sniegumi vienam  klausītājam ir kā laimīgais "talismans", kā spēcīgs garīgais atbalsts Krievijas starptautiskajās un muzikālo atbalstu lielākajās starptautiskajās sporta sacensībās.Viņu sniegumi skan svarīgākajās starptautiskās mūzikas festivālos, prestīžu balvu un prēmiju pasniegšanas ceremonijās, kā  arī plašajos sabiedriskajos pasākumos. Tā nav nejaušība, kolektīvs ir saņēmis neoficiālu titulu Krievijas vokala mākslā "Norīkošana-iecelšana".

Slavenā zinātnieks - biologs Nikolajs Drozdovs teica: "Koru "Peresvet" ir veidojuši ļoti labi cilvēki, kuri sapulcējuši apkārt sev sirsnīgus un talantīgus mūziķus. Kad puiši iznāk uz skatuvi, viņu acīs spīd sveču liesmas.Katra dziedātāja balss tembrs kopumā ar citām balsīm sniedz neticamu harmoniju klausītājiem. Izpildītāju galvenie sasniegumi- augsts garīgums, cēlums, labestība, patriotisms. Tas ir patiešām krievu koris, kurš sevī iemieso visas krievu tautas dziedāšanas kultūru un mākslu. "

Klausītāji no visas Baltijas varēs priecāties, iedvesmoties, domāt, bet nevarēs palikt vienaldzīgi dzirdot vīriešu kora"Peresvet" sniegumus. Šie mūziķi respekte savu auditoriju, dzied vienmēr tikai dzīvu mūziku, dzied no visas sirds saviem klausītājiem.

Event links: http://www.terashow.org

Back to information
Your Flash player version is outdated. To watch the video you should download and install the latest Flash player from Back to information
Back to information

comment

Back to information
You can leave a comment relevant to the matter here when observing all the good commenting traditions. Comments can be left by every visitor of our website Bilesuserviss.lv by fulfilling at least all the required fields.
* Name:
E-mail:
* Text:
Confirmation code: *
Post answer
Name/Date Location Ticket prices Delivery type
Su.27.03.2016 18:00
Koris Peresvet / Хор Пересвет
Latvia
15.60 - 50.60 €
10.96 - 35.56 LVL
Buy
AllMusicTheatreSportsFamilyFestivalsSeminarsGift cardsMoviesFestival Baltic Pearl
Delievery service in Latvia 8,54 EUR | Delivery Service outside Latvia 12,81 - 77,01 EUR (VAT 21% included)
Pick up from shown ticket box offices (Price 1,76+VAT 21% 0,37)
I-TICKET (pdf format, print out by yourself) EUR 1.42 (VAT 21% included)
SMS ticket | LVL 0.50 - for one ticket (VAT 21% included)
Pick up at the Narvesen e-ticket office (Price 1,17+VAT 21% 0,25)
Attention!
Tickets sales server is currently overloaded by users.
To maintain maximum server efficiency, you are registered on the waiting list.
Do not leave the page or close the browser window if you wish to keep your place on the waiting list.
Thank you for your patience!
Leave the waiting list, I\'ll try at the sales office