You are using outdated version of browser. For the best performance please update to the latest version.
X
Search
15:00
Shopping basket
Empty
 ticket(s)
AllMusicTheatreSportsFamilyFestivalsSeminarsGift cardsMoviesFestival Baltic Pearl
LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)
Name/Date Location Ticket prices Delivery type
Fr.29.07.2016 17:00 - Su.31.07.2016
LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)
Latvia
28.60 - 35.60 €
20.10 - 25.02 LVL
Buy
LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)
Listen Watch
LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)
Ticketprices
It\'s possible to select places
Festival pass
28.6 €
Festival+camping ticket
35.6 €

LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)

LMT Summer Sound festivāls šogad norisināsies 29. - 30.jūlijā

LMT Summer Sound festivāls, sadarbībā ar Latvijas Mobilais Telefons, šogad notiks 29. - 30.jūlijā. Jau sesto gadu festivāls pulcēs vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju Liepājas pludmalē, kur divu dienu garumā uz vairākām skatuvēm kāps ievērojami ārzemju un pašmāju mākslinieki, kā arī neizpaliks bagātīga izklaides un atrakciju programma visā festivāla teritorijā.

Šī gada LMT Summer Sound festivālu paredzēts rīkot jūlija pēdējā nedēļas nogalē. Izvērtējot pēdējo gadu nelabvēlīgos laika apstākļus, kas, jo īpaši jūras piekrastē, tieši jūlija sākumā nesuši arvien vairāk lietusgāzes un pat vētras, festivāla organizatori nolēmuši mainīt festivāla norises datumus un šogad cer uz vasarīgāku laika prognozi jūlija beigās.

Iepriekšējos gados uz LMT Summer Sound skatuvēm uzstājušās un publikas atzinību guvušas vairākas populāras zvaigznes – Nico & Vinz, Pet Shop Boys, Mumiy Troll, Calvin Harris, MIKA, Aloe Black, Apocalyptica, Prāta Vētra, Musiqq, Carnival Youth, Aminata Savadogo, Dons un daudzi citi. Sešu gadu laikā LMT Summer Sound kļuvis par vienu no lielākajiem mūzikas notikumiem Baltijā un katru gadu Liepājas pludmalē spējis pulcēt ap 20 000 mūzikas mīļotāju.

Sestais LMT Summer Sound festivāls sola ne tikai krāšņāku muzikālo programmu, bet gādās arī par to, lai uz katra soļa festivāla apmeklētājus sagaidītu visdažādākās aktivitāšu un izklaides iespējas. „Plānojam attīstīt visu labo, ko mums izdevies iesākt iepriekšējos gados, piedāvājot vēl interesantāku muzikālo programmu un plašākas atpūtas iespējas - divas dienas un naktis piepildītas ar mūziku, krāsu, gaismu, karuseļiem, jauniem draugiem, iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Festivāls kā karnevāls, kurā pazūd ikdienas raizes un kur var notikt jebkas. Pašreiz strādājam pie vairākām idejām un esam pārliecināti, ka izdosies tās realizēt“, - par šī gada plāniem stāsta festivāla direktore Linda Zajarska.

Sadarbībā ar festivāla galveno partneri Latvijas Mobilais Telefons arī šogad būs iespēja sekot līdz festivāla tiešraidei LMT piedāvātajā mobilajā televīzijā LMT Straume. Savukārt pēc festivāla būs iespēja baudīt festivāla mākslinieku koncertu ierakstus.
Kā otrs galvenais atbalstītājs LMT Summer Sound festivālam šogad pievienojas AS Aldaris. Festivāla organizatoriem ir patiess prieks par šīs sadarbības uzsākšanu un ir pārliecināti, ka jaunais atbalstītājs palīdzēs padarīt LMT Summer Sound vēl neaizmirstamāku.

Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu no 22.februāra pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla 2 dienu biļetes par EUR 28 un 2 dienu ar telts vietu biļetes par EUR 35. Savukārt īpašs piedāvājums tikai Liepājas pilsētā - 2 dienu biļetes par EUR 23 un 2 dienu ar telts vietu biļetes par EUR 30. Organizatori aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo tuvojoties festivālam tās paliks dārgākas.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH.

Sekojiet informācijai par festivālu:
Festivāla mājas lapā: http://www.summersound.lv
Twitter: https://twitter.com/lmtsummersound
Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/summersound/
Facebook: https://www.facebook.com/lmtsummersound

Back to information
Your Flash player version is outdated. To watch the video you should download and install the latest Flash player from Back to information
Back to information
Name/Date Location Ticket prices Delivery type
Fr.29.07.2016 17:00 - Su.31.07.2016
LMT Summer Sound 2016 - 2 DIENU BIĻETE (2 DAY TICKET)
Latvia
28.60 - 35.60 €
20.10 - 25.02 LVL
Buy
AllMusicTheatreSportsFamilyFestivalsSeminarsGift cardsMoviesFestival Baltic Pearl
Delievery service in Latvia 8,54 EUR | Delivery Service outside Latvia 12,81 - 77,01 EUR (VAT 21% included)
Pick up from shown ticket box offices (Price 1,76+VAT 21% 0,37)
I-TICKET (pdf format, print out by yourself) EUR 1.42 (VAT 21% included)
SMS ticket | LVL 0.50 - for one ticket (VAT 21% included)
Pick up at the Narvesen e-ticket office (Price 1,17+VAT 21% 0,25)
Attention!
Tickets sales server is currently overloaded by users.
To maintain maximum server efficiency, you are registered on the waiting list.
Do not leave the page or close the browser window if you wish to keep your place on the waiting list.
Thank you for your patience!
Leave the waiting list, I\'ll try at the sales office